“Середньої довжини новорічне деревце у лісництвах обійдеться у 70-80 грн,” – головний черкаський лісничий

На Театральній площі в Черкасах уже встановили новорічну ялинку. Цими вихідними відбулося її урочисте відкриття, пише “Прочерк“.

f855b90a54f7c5bd5630cb4e789c668bЗа традицією, новорічні красуні для міста закуповують у Черкаському лісгоспі. Цього року головна ялинка родом із Руськополянського лісництва. 173 дерева від 1,5 до 3 метрів знадобилося, щоб вона була пишною і густою.

– Ми в лісництвах спеціально вирощуємо ялинки для новорічних свят. І традиційно опікуємося головною ялинкою. Місто завжди нам почин робить – найпершими купують зелені красуні, – відзначив директор ДП «Черкаське лісове господарство» Андрій Пустовіт.

У Руськополянському лісництві виділили спеціальну плантацію для вирощування новорічних дерев поблизу лісництва на місці старого розсадника. Починаючи з 2010 року, тут закладали по 1-2 гектарів хвойних насаджень на рік. Таким чином лісівники забезпечили ротацію: коли одні дерева зрізують, то наступні вже підростають.

– Ми спеціально створили таку плантацію, щоб не зачіпати насадження. Та й покупцям простіше – зайшов і вибирай, яка на тебе дивиться, – говорить головний лісничий Черкаського лісгоспу В’ячеслав Шако.

За його словами, ціни на ялинки не піднімали і до кінця року залишаться незмінними: від 42 до 108 грн. Середньої довжини новорічне деревце у лісництвах обійдеться у 70-80 грн.

Про це інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *