Середня зарплата на Черкащині майже удвічі більша за мінімалку

5 614 грн. становила середня заробітна платня у квітні на Черкащині.  Це майже удвічі вище мінімальної заробітної плати, що становить 3200 грн. Найвищі зарплати отримували працівники державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, фінансової та страхової діяльності та транспорту, пише “Діловий регіон” із посиланням на ГУ статистики у Черкаській області.

Серед промислових видів діяльності найбільше платили представникам виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Також виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці у 1,3–2,6 рази.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 64% від середнього рівня по економіці.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *