Сервісом електронних кабінетів роботодавця і шукача роботи скористалися понад 9 тисяч черкащан

Починаючи з лютого 2018 року на вебсайті Черкаського обласного центру зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» впроваджено в роботу електронні кабінети шукачів роботи та роботодавців, коментує очільник Черкаської обласної служби зайнятості Григорій Дендемарченко. На цей час електронні кабінети зареєстрував 9 281 користувач.

Зокрема 3 581 роботодавець і 5 700 шукачів роботи. Щодня, в середньому, на вебсайті доступно для пошуку і перегляду 5 700 резюме і близько 2,4 тисячі вакансій.

За допомогою Електронного кабінету шукача роботи особі надано можливість створювати резюме, пройти профорієнтаційне тестування шляхом переходу на Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри, також можна отримати результати проходження тестів. Головною перевагою кабінету є розширений доступ до послуг служби зайнятості і персональної картки особи (безробітного) шляхом інтеграції даних з Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості. Тут з початку поточного року створено 3 076 резюме.

Так, більше 5 тисяч громадян інтегрували таким чином власну інформацію і отримали можливість відслідковувати свої персональні дані та іншу інформацію, що використовується для пошуку роботи, відомості про відвідування служби зайнятості і отриманні послуги, заплановані до відвідування групові та масові заходи (з можливістю запису на обраний захід), відомості про нараховану та виплачену допомогу по безробіттю, пропозиції професійного навчання із зазначенням інформації про групи, що потребують укомплектування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *