Сержантському складу ЗСУ підвищать зарплату

Під час участі у зборах сержантського і старшинського складу Збройних Сил України, які проходять на полігоні у Житомирській області, Президент Петро Порошенко дав доручення Міністру оборони Степану Полтораку забезпечити підвищення грошового забезпечення сержантському складу ЗСУ, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

– Пане Міністре, я доручаю Вам підвищити грошове забезпечення сержантського складу. Я не вважаю, що є добрим, коли відмінність від грошового забезпечення контрактника, який щойно прийшов на військову службу, і сержанта, який служить вже багато років, складає від 200 до 400 гривень. Це не прийнятно, – звернувся Глава держави до Степана Полторака.

Петро Порошенко також нагадав, що на останньому засіданні Ради національної безпеки і оборони було прийнято Стратегічний оборонний бюлетень, який визначає програму реформування сектора оборони і безпеки.

– Пане Міністр оборони, важливо, щоб було забезпечено нові умови і на полігонах. Доручаю спрямувати за рахунок передбачених оборонним бюджетом коштів 140 млн грн. на полігон «Широкий лан», не менше 50 млн грн. – на Яворівський полігон, 50 млн грн. на полігон підготовки спецназу у Бердичеві. Щоб у найкоротші терміни були забезпечені умови житла, підготовки сержантського складу, – сказав Петро Порошенко.

Фото www.president.gov.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *