Шевченківська громада отримає власну Стратегію розвитку

У Шевченківській ОТГ відбулося перше засідання з питань розробки Стратегії розвитку громади. В ньому взяли участь члени робочої групи та експерт з питань регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Григорій Перерва. Ціль засідання – ознайомитися з вимогами до такого документу, як Стратегія розвитку, і підходами до її розробки. Були наведені приклади аналогічних документів, учасники ознайомилися з існуючими напрацюваннями по громаді. За результатами засідання прийнято наступні рішення: розширити склад робочої групи, долучивши до неї більшу кількість місцевих підприємців та активістів, активізувати проведення анкетування в різних селах громади, завершити збір і опрацювання інформації та провести наступне засідання 3 березня поточного року.

– Цьогоріч Програма «U-LEAD з Європою» продовжує надавати допомогу громадам в розробці Стратегій розвитку ОТГ. Очікується, що до кінця червня поточного року буде підготовлено 2 Стратегії розвитку – Дмитрушківської і Шевченківської ОТГ, – констатував експерт  з питань регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Григорій Перерва. – Починаючи із 2017 року, Програма  «U-LEAD з Європою»   надала допомогу в розробці Стратегій розвитку для 25 громад. На сьогодні, 20 із них було затверджено.

***
Для довідки: Черкаський регіональний офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це – Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
#ULEADwithEurope

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *