Східні танцюристи Городища привезли 2 золоті кубка

Уже традиційно колектив східного танцю «Дезері» закінчує свій навчальний рік поїздкою на море і фестиваль! Таким чином поєднують приємне і корисне, гарний відпочинок і участь у яскравому танцювальному фестивалі.

Про це повідомляє “Городище info”.

Приємно, що кількість учасниць «Дезері» щорічно зростає. Нинішня весела поїздка до сонячного Бердянська тривала з 28 червня по 5 липня.

Бердянськ – дуже цікаве, гарне місто, з різноманітними розвагами. Дітей та дорослих тут приваблює аквапарк, дельфінарій, каруселі на набережній і звичайно ж – тепле і приємне море! Дівчатка гарно засмагли, відпочили і набралися нових сил.

“2 липня відбувся Всеукраїнський фестиваль східних танців «Nika Summer Cup 2016», – розповідає художній керівник колективу «Дезері» Христина Биба. – Організатор цього прекрасного фестивалю – відома танцівниця і хореограф Вікторія Берест та її команда Victory dance, під патронажем Всесвітньої унії культури і мистецтва. Наш колектив «Дезері» представив 9 номерів у різних вікових категоріях і номінаціях. Участь узяли: Поліна Харченко, Уляна Єрмоленко, Олександра Кабан, Аліна Михайленко, Леся Перепелиця, Марія Мирошник, Діана Сидоренко, Юлія Недоступ, Яна Тарануха, Анастасія Лижова. Виступили досить досить вдало, так що знову поповнили нашу колекцію нагород. У Бердянську здобули 2 кубка (групові номери), 2 срібні медалі і 5 золотих медалей! Дівчатка дуже старалися, вони молодці, я ними дуже пишаюся! Такі поїздки зближують. Я щаслива, що вдалося усіх об’єднати. Старші учасниці допомагають молодшим, менші тягнуться за старшими. Звичайно ж, безмежне спасибі батькам за постійну підтримку  й допомогу”!

Так завдяки спільним зусиллям колективу вдалося досягти бажаного результату.

Фото http://horodysche.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *