Шкляр розповів, чи планує написати масштабний роман про війну на Сході

Відомий письменник з Черкащини Василь Шкляр не поспішає з книгою про сучасну війну, яка “породжує не лише лицарів”. Письменник Василь Шкляр, перебуваючи в Ужгороді на заходах до Дня писемності, відповів на запитання, чи планує він написати масштабний роман про війну на Сході, повідомляє Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації.

– На масштабний роман про події на Сході у мене, звичайно, є матеріал. Він ще, так би мовити, не сформувався у композиційно стрункий твір, але я думаю, що це все оживе згодом. Так часто буває, що певні події постійно живуть у тобі десь на рівні підсвідомості, і письменник працює над ними навіть уві сні, – зазначив Василь Шкляр.

Війна – це явище, яке породжує не лише лицарів, але й мародерів, - Василь Шкляр розповів про майбутній роман

– Хоча твори про війну пишуться на відстані часу. Все ж таки, багато речей треба переосмислити. Ми зараз уже є свідками того, як певні герої стають антигероями – я не буду називати прізвища. Це все тому, що війна, на жаль, – це таке явище, яке породжує не лише лицарів, але й мародерів, садистів, загалом, – показує темну сторону людини. Тому, такий роман треба писати неоднозначно, напівтонами, щоб правдиво передавати цікаві людські долі та характери, – заявив Василь Шкляр.

Фото ОГО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *