Школярів та їх батьків навчатимуть правильно ставитися до тварин

«Вони такі ж, як ми» – у всіх школах Черкащини з’являться плакати, які пояснюватимуть, як правильно доглядати за домашніми тваринами,  і яке ставлення до тварин є жорстокістю.

– Ми хочемо, аби наші діти зростали гуманними і відповідальними – і стали елітою нового покоління України, – констатує начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. – Саме тому ми, спільно із черкаським обласним благодійним фондом «Життя», проводимо цю просвітницьку акцію, яка охоплює усі школи області. Один різновид плакатів пояснює молодшим школярам, як саме потрібно ставитися до тварин удома, як бути відповідальним власником, щоб  не примножувати кількість безпритульних тварин на вулицях.   Інший різновид плакатів пояснює старшим школярам та їх батькам, що таке жорстоке ставлення – і як такі вчинки оцінює законодавство.

– Така акція на часі. На сьогоднішній день в провадженні слідчих Черкаської області знаходиться декілька кримінальних проваджень, пов’язаних із жорстоким ставленням до тварин, – зазначає начальник Головного управління Національної поліції України в Черкаській області  Валерій Лютий. –  Кримінальний кодекс України досить жорстко оцінює жорстоке ставлення до тварин – як до безпритульних, так і домашніх. Так відповідно до статті 299 Кримінального кодексу України за жорстоке поводження з тваринами передбачено, максимальне покарання – до 8 років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *