Школи Черкащини візьмуть участь у всеукраїнській акції

14 грудня у 60 школах по всій країні відбудеться «День Шекспіра». Оскільки п’єси Шекспіра створені, перш за все, для сцени, а під час читання у них можна не помітити багато захопливих деталей, учні гратимуть у виставах, де свої ролі виконуватимуть англійською мовою. Цього дня також відбудуться відкриті уроки та розмовні клуби англійською. Черкаську область на всеукраїнській акції представлятимуть:

Інформує  “Прочерк”.

Черкаська гімназія № 31, м.Черкаси (Надя Вовченко, v_nadia@mail.ru);

Дубіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, с.Дубіївки, Черкаського району Черкаської області (Яна Ковальова, yanochka_kovalova@mail.ru);

Уманський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7-колегіум Черкаської області (Євген Беженар,colegium@ukr.net).

Для студентів ВНЗ цього дня будуть діяти дискусійні клуби англійською мовою стосовно культурної дипломатії чи теорії м’якої сили.

Усі події передбачають інтерактивний підхід – школярі, вчителі та студенти можуть ділитись своїми висновками, ідеями чи фото світлинами з подій у соціальних мережах під хештегом #WeekOfEnglish.

День англійської мови у навчальних закладах відбудеться за підтримки Міністерства освіти та науки України, Британської Ради в Україні та громадської ініціативи GoGlobal. Проект реалізовується в рамках Тижня англійської мови. Впродовж 12-го по 18-те грудня по всій країні заплановані заходи із вивчення та користування англійською мовою. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови в Україні.

Фото http://www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *