Школи Черкаського району обладнають комп’ютерами

Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк провів робочу нараду у відділі освіти райдержадміністрації, в ході якої оглянув закуплену комп’ютерну техніку для навчальних закладів району. Адже з метою забезпечення розвитку сучасного інформаційно-комунікаційного  освітнього процесу в кожному загальноосвітньому навчальному закладі та забезпечення широкого доступу до інформаційних ресурсів Інтернету, відділом освіти райдержадміністрації за підтримки влади району та депутатського корпусу закуплено 96 сучасних комп’ютерів.

Про це інформує “Економіка сьогодення”.

Як зазначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук,  на закупку комп’ютерів з бюджету району було виділено 1 млн.грн., з яких на сьогодні освоєно близько 900 тис. грн. Закуплено 29 потужних комп’ютерів для адміністрації загальноосвітніх шкіл, які будуть мати свої сайти та висвітлювати освітній процес в школі.

Ще 65 комп’ютерів будуть розпреділені пропорційно по школах району у відповідності з чисельністю учнів в навчальному закладі. В середньому вартість одного комп’ютера склала 12 тис.грн. Також видано по одному комп’ютеру всім позашкільним закладам.

У найближчих планах ще додатково закупити комп’ютерну техніку для повного використання виділених бюджетних коштів.

Окрім цього, в ході наради  обговорено низку питань щодо встановлення лінгвістичного кабінету та поточного ремонту вікон у школах району.

Фото www.geocities.ws

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *