Школи області ставатимуть енергонезалежними

Черкаські школи й надалі переводитимуть на альтернативні види палива. Про це під час відкриття котельні в одному з навчальних закладів Городища сказав голова Черкаської ОДА.

Повідомляє Черкаська ОДА,

20170120_13441120170120_134432Котельню в місцевій школі № 1 облаштували бюджетним коштом. На все витратили майже 1,5 млн грн. Раніше опалення навчального закладу обходилося у близько 900 тис. грн на рік. Тепер тут економитимуть понад третину.

20170120_134536“Якщо задіяти весь комплекс енергоощадних заходів, тобто замінити всі вікна, утеплити фасад тощо, то економія буде ще суттєвіша, – зауважив очільник області Юрій Ткаченко. – Кілька років тому Черкащина, разом зі всією країною, взяла курс на енергонезалежність. Ним і прямуємо. Цьогоріч керівники районів отримали завдання про максимальне переведення освітніх закладів на альтернативні види палива”.

Нагадаємо, в області діє програма «Інноваційні школи Черкащини». Вона покликана підвищувати ефективність і якість регіональної освіти. Розрахована програма на чотири роки. Ідеться про оснащення шкіл сучасними засобами навчання, новітні методології, а також про впровадження енергоощадних заходів тощо.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *