Школярі Черкащини надіслали понад 550 робіт на конкурс «Охорона праці очима дітей 2018»

Школярі Черкащини цього року надзвичайно активно беруть участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». На цей час до Управління Держпраці у Черкаській області вже надійшли творчі роботи з 128 дошкільних, загальноосвітніх та професійних навчальних закладів, інформує Управління Держпраці у Черкаській області.

Батьки учнівської молоді та керівники творчих студій звернулися до начальника Управління Олени Лазарєвої з проханням продовжити строки проведення регіонального етапу у Черкаській області до 28 лютого 2018 року.

«Дуже вдячна керівникам навчальних закладів та будинків творчості за значну увагу до нашого конкурсу, поширення про нього інформації, проведення тематичних творчих уроків з охорони праці… Мені надзвичайно приємно, що деякі виховні й навчальні заклади традиційно беруть участь у конкурсі вже кілька років поспіль і щороку зростає кількість його учасників. Зараз ми нараховуємо більше 550 малюнків учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, ліцеїв, вихованців позашкільних навчальних закладів всіх вікових груп. І роботи продовжують надходити! Особливо радує те, що деякі діти надсилають по кілька оригінальних малюнків різної тематики: про безпечне ведення робіт і охорону праці у медичній сфері, будівництві, на транспорті. Це свідчить про неформальний підхід і формування свідомої позиції молоді до значення здорових і безпечних умов праці. Звичайно, ми йдемо назустріч проханням батьків і продовжуємо приймати роботи дітей до 28 лютого. Малюйте, надсилайте, Управління Держпраці у Черкаській області чекає на ваші роботи!», – відзначила Олена Лазарєва.

Начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва нагадала, що триває прийом творчих робіт студентів та школярів на Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя», який також проводить редакція журналу «Охорона праці».

Для участі у конкурсі потрібно до 31 березня 2018 року надіслати заявку разом з відеороликом на електронні адреси: mail@ohoronaprazi.kiev.ua та 23ck@dsp.gov.ua

Мета і завдання конкурсу: формування свідомої позиції молоді щодо значення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках та ризиках; популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, формування превентивної культури охорони праці.

Фото Управління Держпраці у Сумській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *