Школярі відвідали черкаську друкарню

Діти школи «Свідома освіта» ходили на екскурсію у черкаську друкарню «Майстерня друку». Це вже четверта профорієнтаційна зустріч для учнів «Свідомої освіти», яку організовує команда міжнародного освітнього агентства ICEA.

Інфомує “Вичерпно”.

По території черкаської друкарні водила її власник та директор Юлія Чабаненко. Очільниця детально розповіла про типи друку, види паперу та пояснила відмінності між палітуркою та обкладинкою.

На прикладі Юлія Чабаненко показала принцип накладання кольорів системи SMYK. Також вона розповіла про усі етапи випуску у світ книги: від оригінал-макету до упакування готового видавничого продукту.

img_20161125_161441

Особливо дітей «Свідомої освіти» захопила спеціальна гільйотина для паперу, яка обрізає аркуші видавничої продукції.

Крім того, директор «Майстерні друку» Юлія Чабаненко провела дітей до офісного приміщення та показала, де працюють та розповіла, які обов’язки виконують, співробітники черкаської друкарні.

Додамо, що раніше учні школи «Свідома освіта» побували на виробництві солодощів, побачили, як виготовляють дитяче шампанське та поспілкувалися із лікарем-гінекологом-онкологом.

Нагадаємо, у 2016 році тренери міжнародного освітнього агентства ICEA розробили інноваційну програму для школярів 5-11 класів «Свідома освіта». Вона націлена спеціально для додаткового профорієнтаційного навчання дітей. Першочерговим завданням проекту стало розкриття індивідуального потенціалу дитина та визначення напрямків її майбутньої професійної діяльності. Програма буде проводитися у Черкасах, Львові, Києві, Луцьку та Вінниці.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *