Школярка зі Шполи перемогла в усеукраїнському конкурсі

Учениця Шполянської школи-інтернату, яка взяла минулоріч участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий твір і малюнок на тему «Людина і ліс», стала одним із призерів конкурсу.

Інформують “Шполянські вісті“.

Ще в минулому навчальному році учениця Шполянської школи-інтернату Юлія Морозова (тоді восьмикласниця) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий твір і малюнок на тему «Людина і ліс». Його організувало Товариство лісівників України серед учнів шкіл-інтернатів. Лише на Черкащині до конкурсу долучилося чотирнадцять шкіл.

Перший етап відбувся у травні. Тоді Юлія Морозова під керівництвом своєї вчительки української мови і літератури Любові Марченко написала творчу роботу. А нещодавно виявилося, що твір сьогоднішньої дев’ятикласниці журі визнало кращим не лише в області, а й одним з найкращих на Всеукраїнському етапі. В якості подарунка за зайняте третє місце у Всеукраїнському конкурсі Юлія отримала сучасний планшет, про який мріють багато її однолітків.

Надати матеріальну підтримку сироті було вирішено і в Звенигородському лісгоспі. Директор організації Анатолій Проценко вручив дівчинці подарунковий сертифікат на дві тисячі гривень. На ці гроші у навчальному закладі, де опікуються здібною ученицею, за згодою дитини вирішено було придбати одягу. Тим більше, що настали холоди.

Безымянный

“У нас Юля навчається з п’ятого класу, — пояснює класний керівник Надія Курінна. — Коли прибула до Шполи з Черкаського дитячого будинку, була досить замкнутою. Проте з часом вона стала більш говіркою, більше довіряє оточуючим, учителям. Навчилася працювати. На перших порах довелося разом пробувати мити підлогу в класі, а зараз вона з іншими дівчатками відвідує кухню, де гуртом ліплять вареники, вчаться куховарити. І звичайно ж, добре навчається у школі”.

Фото http://shpolavisti.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *