Шлях всеукраїнського велопробігу проляже через Умань

 «Бачу! Можу! Допоможу!» – це 16-денний велопробіг зрячих та незрячих людей зі всієї України, що відбуватиметься з 6 по 22 серпня за маршрутом Львів-Одеса. Команди велосипедистів подолають понад тисячу кілометрів українських доріг.

Повідомляє “ГромЧЕ”. 

Велопробіг – це сотні кілометрів, котрі долатимуть учасники з порушеннями зору на шляху зі Львова до Одеси, щоб зруйнувати всі стереотипи про людей з обмеженими можливостями.

“На маршруті, яким ми будемо рухатись, безліч цікавих, колоритних та визначних місць. Серед них і Умань, де є неймовірний парк. Якщо буде можливість, обов’язково заїдемо, – розповідає   Вікторія Лучка, співорганізатор велопробігу. – До речі, цього року у нас вже зареєструвались два учасники із Черкасах. Минулого року було четверо, тож очікуємо ще”.

Команда проекту працює над тим, щоб українці перестали дивуватись незрячим людям і визнали як факт те, що вони мають такий же потенціал, як і зрячі.

“Наш проект – це можливість показати суспільству, що порушення зору насправді не обмежує. Подорожі, цікава робота, активний відпочинок, заняття спортом, вечірки з друзями – все це невід’ємна частина життя кожного, й інвалідність цьому не перешкода, – зазначає Вікторія Лучка, співорганізатор велопробігу. –  Саме тому ми разом сідаємо на велосипеди, щоб набратись натхнення, поринути у пригоди, випробувати свої сили, знайти нових друзів та побачити Україну – кожен у свій спосіб”.

Спорт, екологія і толерантність – три складові цього незвичного, але важливого проекту. Захід проводиться вже другий рік поспіль і охочих приєднатися до велопробігу стає дедалі більше.

“Ці люди інколи бачать більше можливостей самореалізації ніж ми з вами, вони доводять, що можуть вести активний спосіб життя, досягати найвищих вершин і долати сотні кілометрів велосипедом на шляху до своєї мрії”, – говорить Вікторія Лучка.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *