Шоу-мен із Черкас візьме участь у новому сезоні проекту “Танці з Зірками”

Телеканал «1+1» продовжує грандіозний #танціззіркамиchallenge, у рамках якого стане відомо, хто візьме участь у легендарному оновленому проекті «Танці з зірками». 14 липня до студії «Сніданку з 1+1» завітав український ведучий Олександр Скічко, якому днями всесвітньо відома балерина та майбутній член журі «Танців з зірками» Катерина Кухар передала #танціззіркамиchallenge. Повідомляє Про все з посиланням на прес-службу “1+1”.

Олександр записав свою відповідь на виклик балерини у «Сніданку з 1+1» та вперше спробував свої танцювальні здібності у прямому ефірі:

– Катерино, я приймаю Ваш виклик та незважаючи на те, що я ніколи в житті професійно не займався танцями, спробую свої сили на головній сцені країни. А з приводу танцювального па: я звісно хотів зробити батман, подвійне сальто та шпагат, але просто продемонструю свій коронний рух,  – поділився ведучий та жартівливо виконав сальсу.

Олександр Скічко передав #танціззіркамиchallenge одразу декільком зірками українського шоубізнесу: актору на ведучому Володимиру Зеленському, учасниці гурту «Время и Стекло» та тренеру «Голосу. Діти-4» Наді Дорофєєвій і співаку Володимиру Дантесу.

Особливу увагу глядачів «1+1» Олександр звернув на те, що тільки одна із зірок підтвердить свою участь у легендарному проекті.

Також у прямому ефірі «Сніданку з 1+1» майбутній учасник «Танців з зірками» оголосив всеукраїнський #танціззіркамиchallenge та закликав усю країну записувати відео з танцювальними па різних стилів, публікувати в соціальних мережах та залучати друзів до челенджу, а автору кращого ролика ведучі «Сніданку з 1+1» подарують два квитки на прямі ефіри.

Цікаво, що Олександр розповів про те, що 10 років тому перший сезон «Танців з зірками» розділив сім’ю ведучого:

– Мені було 16 років, коли «Танці з зірками» вперше з’явилися на телеекранах.  Мені здається, що тоді вся країна спостерігала за проектом. У моїй сім’ї навіть були суперечки, тому що мама вболівала за Наталю Могилевську, а тато – за Олену Шоптенко, – згадав Олександр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *