Шполяни День навколишнього середовища відзначили суботниками

Щорічно в кожну третю суботу квітня вся Україна відзначає День навколишнього середовища. Цього дня в усіх куточках нашої держави проходять різноманітні акції, покликані вкотре нагадати громадянам про необхідність збереження довкілля. Шпола також долучилася до цієї важливої справи. Так, 16 квітня за ініціативи міської влади в райцентрі пройшла загальноміська толока.

Про це повідомляють у прес-службі Шполянської міськради.

Голови вуличних комітетів, залучивши до роботи небайдужих шполян, організували на своїх кутках суботники. Жителі райцентру влаштували колективне прибирання сміття на дитячих майданчиках і зупинках міського транспорту, а також привели в належний стан власні прибудинкові території.

Взяли участь у загальноміській толоці й працівники виконавчого органу Шполянської мерії й центру безоплатної первинної правової допомоги та з питань координації волонтерського руху на території міста Шпола. Зокрема, розділившись на невеликі групи, вони побілили дерева поблизу міськради, частково прибрали стихійне сміттєзвалище на Єврейському кладовищі та засмічену ділянку поблизу містка через річку Шполку (перехід вулиць Івана Гончара та Волонтерської), а також завантажили 5 машин дрів, які того ж дня відвезли 3 родинам учасників АТО та 2 малозабеченим сім’ям.

Виконавчий комітет Шполянської міської ради щиро дякує всім головам вуличних комітетів і жителям райцентру, які долучились до суботників, не пошкодували власного часу та сил, щоб зробити наше місто чистішим і охайнішим.

Фото з сайту міськради Шполи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *