Шполянка перемогла у чигиринському конкурсі таланту і краси

Справжні таланти, вишиті строї та віночки. Учасниці Конкурсу таланту і краси “Красуня VIRA FEST” змагалися за перемогу 4 червня у Чигирині, у межах фестивалю VIRA FEST, пише “ГромЧЕ”.

Претендентками на титул стали  12 чарівних черкащаночок. Вони дефілювали у вишиванках та вишитих строях від Творчої майстерні Олександри Теліженко, вражали спільним танцем у віночках і спеціально до конкурсу випікали шишки, які українські дівчата традиційно готували до обряду заручин. Оцінювало учасниць компетентне журі, у складі якого і володарка титулу “Місіс Україна” та визнана красуня Анна Гомонова.

Переможницею конкурсу стала 20-річна Віра Свиргун зі Шполи.  Дівчина отримала каблучку з діамантом від партнера конкурсу – Ювелірного дому “ZARINA” та розкішний вінок замість корони.

У Черкасах Віра уже третій рік вивчає математику. Вона навчалась у художній школі та відвідувала курси шиття. У вільний час також займається розписом хною та волонтерством.

– Сподіваюсь стати відомим вченим-математиком і з допомогою своєї спеціальності зробити щось дійсно корисне для світу, – відзначила Віра у межах виходу-знайомства.

Стрічку “Красуня VIRA FEST” переможниці вручив  представник Генерального партнера конкурсу – НВФ “Урожай” Микола Єфремцев.

– Конкурсу дійсно вдалося продемонструвати, що врода українських дівчат – не лише у зовнішніх даних, але й у красі доброго серця. Усі учасниці чудово підготувалися, кожна була уособленням справжньої берегині, – констатувала ініціаторка фестивалю VIRA FEST – голова Громадянського руху “За процвітання Черкащини” Наталія Нетовкіна. – Дякуємо усім компаніям, які зробили свій вклад у це неймовірне дійство. Наступного року маємо намір знову провести конкурс ще з більшим масштабом.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *