Шполянка розшукує жінку, яка врятувала її сина

Наталка (імена учасників цієї історії змінено з етичних міркувань) з тремтінням у голосі переповідає одну з найжахливіших історій свого життя. Вона хоч і сталася вже понад 20 років тому, та з пам’яті не стираються ті страшні хвилини, коли жінка ледь не втратила свого синочка-первістка, пишуть “Шполянські вісті”.

— Михайлику тоді виповнилося всього два місяці, — пригадує. — Він зростав здоровим малюком і ми з чоловіком не могли нарадуватися своєму первістку. Та раптом малюк почав покашлювати, тож, недовго думаючи, поїхали спочатку в поліклініку, а потім за направленням лікаря — у дитяче відділення райлікарні.

Після призначень дитячого лікаря маленькому Михайлику почали капати носика, проводити інші процедури. І ось на другий чи на третій день після того, як маму з сином госпіталізували до лікарні, сталася біда. Молодий фахівець, майбутня медична сестра, яка проходила на той час стажування у відділенні, чи то щось наплутала, чи передозувала ліки, але через певний час немовляті стало зле. «Він увесь посинів і почав задихатися», — хоч минуло й стільки літ, а при згадці про те у жінки в голосі бринять сльози. Молода мама вибігла в коридор і почала кликати на допомогу. У вечірній час поблизу з медперсоналу нікого не було, лише санітарочка мила підлогу неподалік. Саме вона, схопивши малюка, швидко віднесла його до маніпуляційної. Там маленького хворого помістили в кувез і біля нього всю ніч чергували мама й бабуся, не відходили медики з реанімаційного відділення. Протягом доби лікарі сумнівалися, чи хлопчик житиме. На щастя, дитя вижило.

З тих пір минув 21 рік і Наталя зізнається, що так і не подякувала рятівниці свого сина.

– Сьогодні ця жінка, мабуть, вже перебуває на заслуженому відпочинку, — роздумує вона. — Бо тоді їй було десь років під 40. Дуже хочеться глянути їй у вічі і подякувати за порятунок моєї дитини. Та й Михайло, який цю історію знає від мене, теж часто заводить розмову про цю жінку.

Адреса Наталки є в редакції “Шполянських вістей“, тому прохання до вас, дорогі читачі, можливо, обізветься жінка, яка 21 рік тому врятувала життя малесенькому хлопчику.

Фото vidpovim.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *