Шполянку привітали з 90-річним ювілеєм (ФОТО)

Маіна Карасьова – шполянка, яка все своє життя пропрацювала акушером у Шполянській центральній районній лікарні, 3 квітня відзначила свій дев’яностий День народження. Секретар міської ради Олег Денисенко й голова міської ради ветеранів війни та праці Микола Торба привітали ювілярку зі святом і вручили їй квіти та подарунки.

Про це інформують у прес-службі Шполянської міськради.

На очах ювілярки народжувалось багато жителів міста. Добра, чуйна, відповідальна Маіна Карасьова з великою турботою опікувалася породілями, дбала про новонароджених.

–  Ви прожили велике життя! − сказав секретар Шполянської міської ради Олег Денисенко, −І Ваш внесок для кожної шполянської родини також величезний. Для усіх нас сім’я і діти − найголовніше, що може бути в житті. Тому від імені виконавчого органу міської ради та всього депутатського корпусу бажаю вам миру, добра, родинного затишку.

Здоров’я, сімейного добробуту та багатьох щасливих літ життя побажав ювілярці голова міської ради ветеранів війни та праці Микола Торба, а також вручив довгожительці чарівні троянди та подарунки від шполянського магазину ООО «АТБ-маркет».

Фото з сайту Шполянської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *