Шполянські сільгоспвиробники вже вивели техніку на поле (ФОТО)

На шполянських сільськогосподарських підприємствах вже виводять техніку на поле. Нічні заморозки, які були минулого тижня, дозволили сільгоспвиробникам приступити до підживлення озимих культур. У СТОВ «Урожай» їх використали, аби зробити це на площах, де посіяна озима пшениця. Механізатор Олександр Темненко своїм трактором МТЗ -82 працював чотири ночі поспіль. На ослаблених площах озимину спочатку підживлювали аміачною селітрою, а решту посівів, де кущення краще, — КАСом, пишуть “Шполянські вісті“.

— Азотні добрива вносимо для стимулювання весняного кущення озимої пшениці, яке було недостатнім з осені у зв’язку з одержанням у пізній період сходів, — пояснює агроном господарства Віктор Меркотан. — Завершуємо підживлення 448-гектарної площі озимої пшениці й, не гаючи часу, переходимо до підживлення площ, засіяних озимим ріпаком.

Агроном пояснив, що пшениця з зими виходить у задовільному стані, проте залишається ще чимало факторів, які здатні впливати на її розвиток. Передусім це нічні заморозки, які змінюються денними відлигами. Подібні коливання температур здатні ослабити молоді рослини.

Фото “Шполянські вісті”, zamay.org

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *