Шполянські тротуари виклали бруківкою

У Шполі по вулиці Соборній, обабіч парку Слави, з’явилася нова бруківка. На відновлення цього тротуару з міського бюджету виділили близько 315 тисяч гривень, інформують у Шполянській міській раді.

Про це  повідомляє “Про Все”.

У місті нещодавно закінчили ремонт доріг і встановили вуличне освітлення – тепер продовжують вимощувати брукованою плиткою тротуари.

Міський голова Шполи Сергій Кравченко неодноразово називав одним зі своїх пріоритетів – поступове оновлення пішохідних доріжок у Шполі. За його словами на брукування міських тротуарів з бюджету міста цьогоріч виділили більше 900 тисяч гривень.

brukivka3

Всі нові доріжки обладнані пандусом, який з’єднує дві різновисоких горизонтальних поверхні тротуару і вулиці, – сказав Сергій Володимирович. – Відтепер буде зручніше пересуватись містом людям на інвалідних візках, велосипедистам та мамам з дитячими візочками.

brukivka1

Як повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Віталій Плетінь, у Шполі вже з’явилась нова бруківка по вулиці Героїв Крут, вулиці Соборній обабіч парку Слави, а також тротуар у центрі міста від площі Героїв Майдану.

Також до кінця року у райцентрі заплановано продовжити брукування по вулиці Соборній від приміщення Шполянського районного відділу освіти до міської школи № 1.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *