Шполянський колектив гідно представив Черкащину на Міжнародному фестивалі

3 грудня 2016 року у столичному Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбувся масштабний захід – ХІІІ  Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів», який уже 13 рік поспіль організовує Міжнародна громадська організація «Жінка ІІІ тисячоліття» за підтримки Міністерства культури України.

Про це інформує Шполянська РДА.

Усі учасники фестивалю з 17 областей України мали можливість продемонструвати свої акторські, вокальні, танцювальні таланти, красу, отримати професійну оцінку поважного журі, ознайомитися з культурними традиціями України.

Представником Міжнародної організації у Черкаській області Тетяною Петрівною Ксенофонтовою презентувати Черкащину було надано вперше дитячому зразковому хореографічному колективу «Барвінок» Шполянського Будинку школярів (керівник Е.Е. Пресліцький).

На розсуд компетентного журі на чолі з народними артистами України Олександром Злотником, Олексієм Богдановичем та Наталією Борсук  представлено хореографічну композицію «Печу, печу хлібчик.». Діти здивували членів журі яскравим номером, хореографічною картинкою і сценічною майстерністю, за що й отримали високу оцінку, кубок та Диплом І премії у номінації «Хореографія».

Після концерту барвінчата побували на Майдані Незалежності, отримали незабутні враження від заходу та перебуванні у  столиці України. Від імені батьків та вихованців дякуємо: керівнику Едуарду Пресліцькому, начальнику відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації Павлу Вербівському, спонсору поїздки – депутату Черкаської обласної ради від Шполянського району Віктору Степовому та водіям шкільних автобусів Володимиру Мірошнику, Василю Лобачову за надану можливість нашим дітям взяти участь у заході такого високого рівня, проявити свої здібності, обмінятися творчим досвідом, отримати нових друзів та радість від спілкування.

Фото http://shpola.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *