Шполянський центр зайнятості залучає безробітніх до допомоги сім’ям АТОвців

Залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру – вдалий шлях тимчасового вирішення питань працевлаштування громадян. Учасники таких робіт отримують можливість набути практичного досвіду, встановити нові соціальні контакти, завдяки яким можна знайти постійну роботу, пише “Діловий регіон”.

Організація громадських робіт для надання допомоги сім’ям учасників АТО нині особливо актуальна, адже багато їх проживає в сільській місцевості і потребує підтримки в проведенні осінньо-польових  робіт. На часі – заготівля, порубка та складання  дров сім’ям військовослужбовців, що призвані у зону АТО, одиноких, малозабезпечених громадян та для опалення сільських будинків культури та сільських рад.

Посильну допомогу в даному напрямку було надано 10 сім’ям військовослужбовців, мобілізованих у зону АТО  по Буртівській, Лип’янській, Іскренській, Соболівській, Журавській та Лозуватській  сільських радах, місту Шпола – залучено 15 безробітних.    Робота у цьому напрямку продовжується.

За 11 місяців 2017 року в громадських роботах та роботах тимчасового характеру взяли участь 22 учасники АТО, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Фото УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *