Швачка зі Шполи уже три десятиліття присвятила улюбленій справі

Шполянка Марія Буртова присвятила швейній справі майже три десятиліття свого життя. З дитинства мріяла стати медсестрою, але мама, яка самотужки опанувала швейну справу, порадила доньці вивчитися на швачку. Адже й сама вміла гарно шити, і доньку привчала до улюбленої справи, повідомляють “Шполянські вісті”.

Про своє рішення жінка жодного разу не пошкодувала. Після закінчення навчання, пропрацювавши рік на швейній фабриці в Умані, повернулася у Шполу. Влаштувалася на швейну фабрику імені Анатолія Лібовнера і пропрацювала там 14 років.

Коли на підприємстві почалися проблеми з роботою, подалася, як то кажуть, у вільне плавання. Скоро мине півтора десятиліття, як Марія Буртова займається ремонтом одягу у приватного підприємця.

Цінують майстриню за вмілі руки, якісну роботу. Та й ціни на ремонт одягу помірні. Недарма серед постійних клієнтів швачки не лише жителі нашого району, а й шполяни, які мешкають у Городищенському, Новомиргородському районах. Є замовлення й від львів’ян, які, приїжджаючи на гостину до Шполи, з собою привозять одяг для ремонту у майстерні пані Марії.

Фото “Шполянські вісті”, pro-business.kz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *