Сім громад Черкащини до кінця року отримають інвестиційні паспорти

Підвищити інвестиційну привабливість громад та її можливості допоможе Проект «Підтримка взаємодії ОТГ з бізнесом», у рамках якого семи громадам Черкащини буде створено інвестиційні паспорти провідною консалтинговою компанією Civitta, спільно з  аналітичним центром «Ейдос».

– Інвестиційні паспорти буде створено до кінця року для Балаклеївської, Березняківської, Бобрицької, Ладиженської, Лип’янської, Медведівської та Михайлівської громад, – повідомив Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. – 28 серпня у нас відбулася координаційна зустріч робочої групи, де ще раз було акцентовано, що саме Черкаська область буде лідером за кількістю громад, які отримають шанс  покращити свої інвестиційні можливості. Кожна громада отримає не лише аудит свого потенціалу для інвесторів, але й перелік проектів, потенційно цікавих для інвестування – у вигляді детальних бізнес-планів.

За словами Директора Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Романа Карманніка, реалізація такого проекту була б перспективною і у плані обміну напрацюваннями, досвідом та успішними практиками між громадами, що стимулювало б до підвищення своїх інвестиційних можливостей й інші громади Черкащини.

Як констатував Сергій Корнилюк, старший аналітик компанії Civitta, черкаські громади подали найбільшу  кількість заявок на відкритий конкурс – і вони були найбільш якісно підготовлені – відповідно, із 20 громад України, обраних для створення інвестиційних паспортів, 7 – саме з Черкаської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *