Сквер «В’ячеслава Чорновола» з’явиться у Черкасах

Проект рішення міської ради, яким пропонується  перейменувати сквер «Молодіжний» на розі вулиць В’ячеслава Чорновола та Чиковані орієнтовною площею 0,75 га на сквер «В’ячеслава Чорновола» у місті Черкаси сьогодні розглянули члени виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Інформує “Про Все”

У цьому ж проекті пропонується найменувати провулки на території обласної благодійної організації учасників війни, ветеранів праці та пенсіонерів ВАТ «Азот» на Каштановий, Малиновий та Медовий.

Зазначені пропозиції підготовлені, відповідно до протокольного доручення колективного звернення власників земельних ділянок, які розташовані на території обласної благодійної організації учасників війни, ветеранів праці та пенсіонерів ВАТ «Азот» на засіданні комісії з питань найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів, інших споруд, розташованих на території міста та встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок у місті Черкаси.

А також – за результатами громадського обговорення (яке проходило 3 березня 2017 року у залі засідань Черкаської міської ради).

Наступним кроком стане затвердження вищевказаного проекту рішення “Про перейменування скверу та найменування провулків у місті Черкаси”  депутатами Черкаської міської ради.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *