Служба зайнятості Черкащини анонсувала заходи анонсування вакансій на ринку праці

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці Чигиринщини 12 березня (понеділок) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості», повідомляє Черкаський обласний центр зайнятості.

З метою інформування безробітних про вакансії у військових частинах 12 березня (понеділок) о 10.00 у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна 55 а) відбудеться інформаційний семінар з орієнтації на контрактну службу у Збройних Силах України.

З метою надання учням навчальних закладів інформації про світ професій 12 березня (середа) о 13.00 в Софіївській ЗОШ І-ІІ ступенів (с. Софіївка, вул. Матвієвського, 14) за участю фахівців Черкаського районного центру зайнятості відбудеться «Профорієнтаційний урок».

З метою надання учням навчальних закладів інформації про світ професій 13 березня (вівторок) о 13.00 в Хацьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (с. Хацьки, вул. Тищенка, 23) за участю фахівців Черкаського районного центру зайнятості відбудеться «Профорієнтаційний урок».

З метою інформування безробітних жінок   13 березня (вівторок) о 14.00  в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться семінар «Жінка на ринку праці».

З метою надання жителям громади інформації про послуги служби зайнятості 13 березня (вівторок) о 10.00 в Хацьківській сільській раді (с. Хацьки, вул. Героїв України, 80) за участю фахівців Черкаського районного центру зайнятості відбудеться «Виїзна акція центру зайнятості».

З метою інформування про перспективні вакансії ТОВ «Олімп» 13 березня (вівторок) о 10.00 у  приміщенні Кам’янськоії районної філії Черкаського обласного центру зайнятості   (м. Кам’янка, вул. Пушкіна, 37) відбудеться «Презентація роботодавця».  

Для інформування населення про можливості проходження стажування та подальшого працевлаштування 13 березня (вівторок) о 10.00 у Звенигородському УЕГГ  (м. Звенигородка , вул. Щедріна, 7 ) відбудеться День відкритих дверей на підприємстві.

З метою надання учням навчальних закладів інформації про світ професій 13 березня (вівторок) о 12.00 в приміщенні Дзензелівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів (с. Дзензелівка, вул. Центральна, 8) за участю фахівців Маньківського районного центру зайнятості відбудеться «Профорієнтаційний урок для учнівської молоді».

Для інформування про легалізацію трудових відносин 13 березня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Жашківського районного центру зайнятості (м. Жашків, вул. Перемоги, 2) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою інформування роботодавців про правові та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення» 13 березня (вівторок) о 09.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою сприяння зайнятості населення та задоволення потреб у робочій силі  13 березня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться «Міні-ярмарок вакансій в ДП «ФМ Ложистик Дніпро» (Київська область, с. Дударків, вул. Незалежності 2/2).

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці Смілянщини 13 березня  (вівторок) о 14.00 в приміщенні Мельниківської сільської ради Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади (с. Мельниківка, вул. Центральна, 9) відбудеться «День служби зайнятості».

З метою формування у молоді позитивної мотивації до пошуку роботи 13 березня (вівторок) об 11.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного  центру зайнятості (м. Сміла,  вул. Соборна, 68) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

Для інформування про законодавчі зміни щодо легалізації зайнятості населення за участю головного державного інспектора з праці в Черкаській області 14 березня  (середа) о 14.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного  центру зайнятості (м. Сміла,  вул. Соборна, 68) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою надання учням навчальних закладів інформації про світ професій 14 березня (середа) о 14.00 в приміщенні  Смілянського міськрайонного  центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться «Профорієнтаційний урок».

З метою інформування роботодавців про значимість легалізації заробітної плати та працевлаштування найманих працівників 14 березня  (середа) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою інформування населення про стан ринку праці, специфіку  діяльності підприємства, умови праці 14 березня (середа) о 10.00 в ТОВ «Хімагроторг» (смт Маньківка, вул. Патона, 4) за участю фахівців Маньківського районного центру зайнятості відбудеться «День відкритих дверей на виробництві».

З метою надання учням навчальних закладів інформації про світ професій 14 березня (середа) о 13.00 в Худяківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (с. Худяки, вул Шевченка, 57/б) за участю фахівців Черкаського районного центру зайнятості відбудеться «Профорієнтаційний урок».

З метою налагодження тісної співпраці з роботодавцями 14 березня (середа) о 10.00 в приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна 55 а) відбудеться семінар з керівниками ПОУ на тему: «Нові підходи в діяльності служби зайнятості. Дієві форми співпраці центру зайнятості і роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі, людей з особливими потребами».

З метою ознайомлення роботодавців з законодавством України про працю та послугами служби зайнятості 14 березня (середа) о 10.00 в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою презентації роботодавця, інформування про актуальні та перспективні вакансії 14 березня (середа) о 10.00 на території ПП «Будсервіс-КО» (м. Ватутіне, вул. Транспортна, 4) за сприяння   Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості  відбудеться «Презентація роботодавця».

З метою інформування про перспективи працевлаштування та стан місцевого(регіонального) ринку праці, ознайомлення з основними послугами та можливостями СЗ, з правами та обов’язками громадян, які звернулись до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, які передбачені діючим законодавством про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття,  заходами активної підтримки безробітних 14 березня (середа) о 14.00 відбудеться семінар для вивільнюваних працівників Городищенського районного територіального медичного обєднання  (м.Городище, вул.Гагаріна)

З метою подальшого удосконалення співпраці Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості    із кадровими службами, спрямованої на заміщення кадрового потенціалу підприємств,  15 березня (четвер) о 10.00 в приміщенні Кам’янського районної філії Черкаського ОЦЗ  (м. Кам’янка, вул. Пушкіна, 37) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою укомплектування  підприємств персоналом, у тому числі людьми з особливими потребами, 15 березня (четвер) о 10.00 в приміщенні Шполянського районного центру зайнятості (м. Шпола, вул. Таранця, 18) відбудеться семінар з керівниками місцевих підприємств «Відновлення престижу робітничих професій. Можливості професійного навчання на виробництві».

З метою стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць 15 березня (четвер ) об 11.00  в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Семінар для роботодавців».

Для інформування органів місцевого самоврядування про особливості організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у поточному році 15 березня (четвер) об 11.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка, вул. Кримського, 46) відбудеться «Семінар для роботодавців».

Для інформування про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці демобілізованих учасників АТО 15 березня (четвер) о 10.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68 ) відбудеться «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

З метою підвищення мотивації до професійного навчання, орієнтації на актуальні професії на ринку праці 15 березня (четвер) о 13.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться профорієнтаційний семінар «Оволодій новою професією».

З метою мотивації молоді до вибору робітничих професій  16 березня (п’ятниця) о 12.00 в приміщенні ДНЗ «Канівське ВПУ» (м. Канів, вул. Енергетиків, 143) за сприяння Канівського міськрайонного центру зайнятості відбудеться «День відкритих дверей навчального закладу».

З метою формування у молоді позитивної мотивації до пошуку роботи 16 березня (п’ятниця) о 09 .00 в приміщенні Смілянського міськрайонного  центру зайнятості (м. Сміла,  вул. Соборна, 68 ) відбудеться тренінг.

З метою інформування про нові стимули для роботодавців при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб та людей з особливими  потребами 16 березня (п’ятниця) о 09.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою допомогти краще усвідомити значення правильного вибору професії для особистості; визначити типові помилки при виборі професії відбудеться профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді  16 березня (пятниця) о 14.00 у Хлистунівській ЗОШ І-ІІІ   та у Старосільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Картинка bug.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *