Служби зайнятості Черкащини працевлаштували понад 400 осіб з інвалідністю

Черкаською обласною службою  зайнятості приділяється особлива увага  вирішенню проблем зайнятості та працевлаштуванню осіб з інвалідністю в регіоні, інформує Черкаський регіональний центр зайнятості.

Вибір послуг, які надає служба зайнятості особам з інвалідністю, у кожному конкретному випадку залежить від мети звернення громадянина до центру зайнятості чи філії ОЦЗ (отримання інформації щодо працевлаштування, навичок для самостійного пошуку роботи, допомоги у започаткуванні власної справи, у виборі підходящої професії тощо) та його бажання отримати ту або іншу послугу.

Пошук підходящої роботи для таких клієнтів проводиться відповідно до професійних навичок, знань, індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці.

Упродовж семи місяців послугами служби зайнятості скористалися понад 1720 безробітних осіб з інвалідністю. За цей період за сприяння фахівців центрів зайнятості та філій працевлаштовано більше 400 осіб.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили більше 130 громадян з інвалідністю, 116 осіб працевлаштовані за набутими професіями.

Можливістю тимчасової зайнятості скористалися понад 430 безробітних осіб з інвалідністю.

Картинка Depositphotos

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *