Слюсару-ремонтику з Черкас вручили високу державну нагороду (ФОТО)

Слюсар-ремонтник цеху з виробництва карбаміду М-6 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM Андрій Кікаленко отримаві звання «Заслужений працівник промисловості України» отримав. Відповідний Указ підписано Президентом України. Державну відзнаку працівнику підприємства вручив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Про це повідомляють у прес-центрі ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

За плечима Андрія Кікаленка 38 років роботи на Черкаському «Азоті». Розпочав він трудову діяльність у цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (КВПіА), у 1987 році брав участь у монтажних та пусконалагоджувальних роботах виробництва карбаміду (цех М-6), де працює і донині. Багаторічна робота на різних ділянках цього виробництва дала Андрію Кікаленку великий досвід і навички висококваліфікованого спеціаліста з ремонту хімічного обладнання.

– Хімічне виробництво – це складний механізм і управляти ним можуть спеціалісти, які досконально його знають, володіють усіма тонкощами виробничого процесу і особливостями роботи технологічного обладнання. Тому наші працівники постійно навчаються, підвищують кваліфікацію, передають свій досвід та уміння молоді, яка приходить на виробництво, – зазначив Ігор Сергієнко, директор департаменту з управління персоналом ПАТ «АЗОТ». – Підприємство є одним із провідних у хімічній галузі України і заслуги наших працівників традиційно відзначаються високими державними нагородами та званнями.

Фото прес-центру ПАТ «АЗОТ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *