Смілянські школярі передали у дитяче відділення Черкаської обласної психіатричної лікарні перший бізіборд

Першими роботу над бізібордом завершили учні Смілянської школи №2. Звичайну дошку, яку їм презентував голова громадської організації «Пошук. Сміла» Андрій Іванов, сину якого, власне, і належить ідея створення бізібордів руками школярів, вони перетворили на справжній яскравий багатофункціональний розвивальний ігровий центр. Його вирішили передати у дитяче відділення Черкаської обласної психіатричної лікарні, – йдеться в сюжеті “Антенни”.

Відділення для дітей та підлітків із психоемоційними і поведінковими розладами розраховано на 25 ліжок. Тож зо два десятка дітей з різних куточків Черкащини віком від 4 до 18 років, котрі мають певні проблеми з психікою, покращують здоров’я саме тут.

Аби завершити роботу над створенням бізіборда, школярі продовжили працювати і під час канікул, розповідає вчитель. Завідуюча дитячого відділення особисто з цікавістю уважно роздивилася деталі шкільного бізіборда. Це те, що треба, відзначила вона, дякуючи дітям. Самі ж школярі зізналися, що бізіборд створювали з найкращими думками і побажаннями для тих, хто буде ним користуватися. Намагалися його зробити цікавим і зручним.

Ще кілька розвивальних дощок не завадили б для розвитку і реабілітації діток, котрі мають певні порушення психіки, зазначила лікар. Розповіла вона й про інші потреби дитячого відділення.

У критичному стані знаходиться і альтанка на майданчику, де проводять час на свіжому повітрі діти, у тому числі і з судомними нападами.

Школярі та їхні старші наставники вірять, що завершення роботи над бізібордом, що знайшов своє місце у дитячому відділенні обласної психіатричної лікарні, стане початком своєрідного флешмобу добрих справ у Смілі, а подібні бізіборди з’являться не лише у дитячих відділеннях лікарень та реабілітаційних центрів, а й у дитсадках Сміли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *