Смілою тепер керує секретар міської ради

1 березня депутати Смілянської міськради оголосили імпічмент меру Олександру Цибку. Це сталося на початку сесії після сутички між радником міського голови Камілем Валетовим та представником Правого Сектору, інформує vikka.ua.

28 депутатів проголосували за відставку Цибка, 3 було проти, повідомляє прес-служба Смілянської міськради.0fa716ae2a3bd0231bb76c6d25040f81

Олексій Цибко

Мер Сміли впевнений, що причиною його усунення із посади став аудит комунальних підприємств, а депутати сприйняли це як загрозу для себе/

– Я в голосовому режимі закрив сесію і думав, що ми з’ясуємо ситуацію на наступній сесії. Однак депутати почали вакханалію, обрали головуючого і оголосили імпічмент. Чи було це законно нехай вирішить суд. Зараз кажуть, що є люди які блокуватимуть мені вхід до кабінету, – зауважує Олексій Цибко.

За його словами, всі повноваження він передав секретарю та запевняє, що протистояння не буде.

Рішення депутатів Олексій Цибко збирається оскаржувати у суді, пише «Інфоміст».

– Брудні технології не пройдуть. 7 тисяч людей, які дали мені право бути вибраним, поставлені під сумнів купкою людей. Нехай все вирішить в правовому руслі суд. Є вже люди, які хочуть, щоб я навіть не заходив в кабінет. Протистояння не буде, зараз мої повноваження передали секретарю. Ми будемо боротися і зупинемо те нашестя, яке зараз намагаються провести по всій України. Якщо це пройде в Смілі, то такі випадки будуть по всій Україні, – сказав Цибко.

Як інформує «Смеляночка», секретар ради Віктор Федоренко офіційно приступив до виконання тимчасових повноважень міського голови Сміли.  Також депутати зафіксували зникнення печатки та повідомили казначейство про зміну керівника у місті.

Окрім того, за повідомленням видання «ІнфоМІСТ», екс-секретар Смілянської міськради Ярослав Березень вважає, що  рішення є легітимним, оскільки технічно засідання закритим не було.

Нагадаємо, як інформував УНН-Центр, після бійки 1 березня радник міського голови Каміль Валетов потрапив до лікарні. У нього – струс мозку.

Фото “Прочерк”, скріншот з сюжету Сміла ТВ 

На головному фото – секретар міськради Віктор Федоренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *