Смілянка стала переможницею Міжнародного конкурсу шкільних медіа

У Миколаєві на XХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа, на якому близько 200 учасників представляли свої стінні і друковані роботи, електронні газети, фото-, теле- і радіорепортажі, переможцем у “поліцейській номінації” стала учениця Смілянської гімназії імені В. Сенатора Євгенія Маслюк, пише “Сміла.ua”.

Дівчина підготувала матеріал під назвою “Дівоче обличчя сучасної поліції”. У статті юнкор розповіла про досягнення випускниці рідної гімназії, яка наразі працює у місцевому відділку поліції.

– Начальник управління кадрового забезпечення Олексій Попков подякував усім за участь у конкурсі, який, безсумнівно, сприяє вихованню молоді і дає можливість учням проявити себе в якості журналіста. Адже – це дуже важлива, цікава і складна професія, яка вимагає не тільки глибоких знань та ерудиції, а й таланту. Саме такими якостями, безсумнівно, володіє і Євгенія Маслюк, – повідомили у прес-службі обласної миколаївської поліції.

Від керівництва Головного управління Нацполіціі в Миколаївській області переможниця “поліцейської номінації” отримала грамоту і заохочувальні призи, а також сучасний гаджет-планшет, який буде допомагати журналісту-початківцю втілювати свої творчі задуми в нові матеріали.

Фото http://smila-ua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *