Смілянські гімназисти стали призерами міжнародної природознавчої гри

57 гімназистів стали учасниками Міжнародної інтерактивної природознавчої гри-конкурсу «Геліантус». Її мета – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; активізації позакласної та позашкільної роботи із цих дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення кваліфікації вчителів, повідомляє прес-служба гімназії.

Підбито підсумки цьогорічного конкурсу. Смілянську гімназію визнано переможцем і нагороджено Грамотою найкращого навчального закладу. Директор Олена Олегівна Дзевульська отримала Подяку від організаторів за співпрацю та сприяння у проведенні гри у навчальному закладі. Координатор гри по гімназії Наталія Василівна Зозуля отримала Сертифікат.

Найкращими класами за результатами конкурсу стали 4-Б і 7-А, за що колективи удостоєні грамот.

Сертифікати учасників отримали 19 учнів.

21 учень відзначений грамотами у різних номінаціях: «фізика», «географія», «біологія», «хімія».

Дипломами переможців на шкільному рівні нагороджені 13 гімназистів.

Переможцями початкової школи визнано четверокласників Ілону Ковальську, Софію Терещенко, Юлію Радченко, Анну Дрігу, Артема Куліченка, Івана Вітра, Валерію Шепталенко.

ІІІ призове місце і Дипломи ІІІ ступеня вибороли Іван Чабан (6-А клас), Софія Панасенко (6-Б клас), Олексій Коваль (6-Б клас), Таїсія Герасименко (9-А клас).

Переможці та призери Міжнародної природознавчої гри-конкурсу «Геліантус» отримали подарунки від організаторів: зошити, ручки і закладки з логотипами конкурсу.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *