Смілянські рятувальники найкращі в області

Рятувальники провели завершальний зональний етап на першість серед підрозділів області з пожежно-рятувального спорту на приз Олексія Жирного 13 травня у Шполі, повідомляє прес-служба Управління ДСНС України в Черкаській області.

Під час змагань було визначено останні дві команди, що потрапили до фінальної частини змагань.

Змагання проходили за традиційною програмою яка включала в себе підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної башти, підйому по висувній драбині у вікно третього поверху навчальної башти та бойовому розгортанню від пожежної автоцистерни.

Пожежно-рятувальні підрозділи Городищенського, Звенигородського, Кам’янського, Шполянського, Смілянського, Лисянського, Катеринопільського районів та м.Ватутіно були представлені як дорослою командою до складу якої входять професійні рятувальники, так і дитячою, яку сформовано з учасників спортивних гуртків з пожежно-рятувального сприту при місцевих підрозділах ДСНС.

Під час напруженої боротьби між командами Шполянського та Смілянського районів перемогу святкували сміляни, на третю сходинку піднялась команда Звенигородського району.

Серед юнацьких команд, першість вибороли юні рятувальники Шполянського району, друге місце здобула команда Катеринопільського району яка трохи випередила своїх однолітків із Кам’янського району.

Фото прес-служба Управління ДСНС України в Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *