Смілянські студенти знайомилися з видами хліба різних народів (ФОТО)

В Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ під час тижня комісії фахових дисциплін технологічного циклу студенти  на чолі з класним керівником Дем’яненко О.В. провели цікаву виховну годину на тему: ”Хліб у різних народів”. Студенти та гості мали змогу познайомитись з  видами хліба  у різних народів, рецептурами та способами їх приготування, пише видання “Сміла” з посиланням на сайт коледжу харчових тенологій.

Також студенти розповіли всім присутнім яке значення має хліб у кожній культурі та у житті людей. Цікаво було познайомитись з правилами вживання хліба та хлібним етикетом, який має місце в українській культурі.

Звичайно, як кожне свято виховна година  проходила з  смачним короваєм на столі та зразками різних видів хліба. Деякі з виробів студенти виготовили самостійно, вивчивши способи їх приготування та рецептуру,  чим збагатили свої теоретичні  та практичні знання, які можуть їм знадобитись у  професійному майбутньому.

На закінчення всі скуштували представлені вироби та зробили висновки, що наш, спечений власноруч, український коровай – найсмачніший!

Фото “Сміла”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *