Смілянський поет видав нову збірку віршів

Нещодавно у Смілі місцевий поет Микола Скрипник презентував нову збірку віршованих творів. На зустріч із ліричним словом завітала учнівська молодь, творча інтелігенція, рідні та близькі поета, пише видання “СМІЛА“.

Збірка «Поцілунок осені» – третя, видана Миколою Скрипником. Вона вмістила 180 поезій. У його творчій скарбниці вже є збірки «Зоряний вітер» і «Місячна стежина», які також побачили світ нещодавно.

За один день поет може написати до 10, а то й 12 віршів і кожен – це окрема, багата та насичена змістом історія, зазначила у виступі смілянська поетеса Тетяна Шугар-Благодарна, організатор та часто один із перших слухачів нових віршів Миколи Скрипника. Вона продекламувала кілька із нової збірки.

Із пісенними вітаннями виступив аматорський колектив Будинку культури «Вербиченька». Слова віршів Миколи Скрипника лягли в основу пісень, автором і виконавцем яких став композитор-аранжувальник Станіслав Кравченко. Прозвучали слова вітань із народженням нової збірки від літераторів Надії Матюшенко-Гребенюк, Анатолія Горбівненка та інших гостей зустрічі. Після презентації та виступів усі бажаючі могли отримати автограф від автора.

Додамо, що Микола Скрипник – наш земляк, народився на Черкащині, писати вірші почав зі школи. Життя повело його далекою від творчості стежиною – в радіотехніку. Проте в душі Микола Скрипник залишився поетом. Поезія – це не ремесло, а стан душі, пише він в одній із анотацій. Його вірші друкувалися в газетах та альманасі. Видати презентовану збірку «Поцілунок осені» допоміг спонсор Сергій Таран. Серед колег по творчому цеху Микола Скрипник вирізняється багатством художніх образів, які втілює у віршах, та надзвичайною творчою працьовитістю.

Фото help-me.pp.ua, “СМІЛА”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *