Смілянських педпрацівників навчали працювати з LEGO Education

Сучасна система шкільної освіти вже давно переступила ту межу, коли основами результату вважалися беззастережна дисципліна і старанність. Кращими сьогодні вважаються саме ті педагоги, які здатні відшукати нові методи роботи та знайти підхід до найскладніших особливостей учнів нового покоління, інформує Сміла.

Нещодавно вчителі інформатики початкових класів Харченко О.Г., Третяк Л.П., Панікар Р.В. провели майстер-клас для педагогів закладу за методикою навчання LEGO.

Тренери познайомили присутніх з можливостями конструкторів LEGO Education. Тільки задумайтеся: дві цеглинки, що складаються з 8 точок можна з’єднати 24 рази, кожен з яких буде унікальним! 

Це по-справжньому чарівна платформа для експериментів і дослідів, при тому цеглинки – далеко не єдиний елемент цього чудо-конструктора. Використання LEGO є однією з технологій навчання учнів у Новій Українській Школі. Тож спробувати себе у новій справі виявилося багато охочих. Вивчивши ази теоретичних знань з допомогою ІКТ, вчителі з допомогою тренерів стали творцями нових LEGO-моделей.

LEGO – найпотужніший інструмент для мотивування школярів до вивчення точних наук і навчання в цілому. До такого висновку прийшли усі учасники майстер-класу, інформує прес-центр школи №7.

Фото Сміла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *