Смілянський лісгосп планує навесні висадити понад 100 гекатрів лісу

Смілянський лісгосп цієї весни запланував посадку лісових культур на площі 117 гектарів. Новий ліс засадять дубом та сосною, інформує «Сміла.ua».

Напередодні весни лісівники не без гордості говорять про достатню кількість вирощеного садивного матеріалу на базових розсадниках Мліївського та Сунківського лісництва та тимчасовому розсаднику Володимирівського лісництва в кількості 643 тис. сіянців. З яких в результаті власних колективних зусиль вирощено 388,4 тис. сіянців сосни звичайної та 222,4 тис. саджанців дуба звичайного, в кількість яких також входять 86,1 тис. саджанців із закритою кореневою системою.

«Ще з минулого року ми подбали про лісонасіннєвий фонд, заготовивши 2705 кілограмів лісового насіння – жолуді дуба звичайного та червоного, горіха чорного. Для зберігання насіння у Будянському лісництві встановили сучасну холодильну камеру», – розповідають фахівці лісгоспу.

І додають, що наразі виникає потреба збільшення тепличного господарства лісгоспу і саме тому у 2018 році заплановано створення двох сучасних теплиць.

Фото ILoveUkraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *