Смілянський РЕМ просить містян допомагати в охороні об’єктів енергозабезпечення

Упродовж останніх років, на території Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ «Черкасиобленерго», інформує Смілянська міськрада.

Викликає значну стурбованість те, що викраденням електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариства, а й ще неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву, зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

Смілянський міський РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до всіх небайдужих жителів м. Сміла з великим проханням сприяти охороні об’єктів енергозабезпечення, своєчасно повідомляти про усі виявлення пошкодження енергозбереження, а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії, або готуються до їх скоєння.

Інформацію просимо надавати диспетчеру Смілянського міського РЕМ за телефонами: (04733) 4-25-19; 4-32-13, або до поліції за номером 102.

Електронна адреса Смілянського міського РЕМ.: kanc_smg@obl.ck.energy.gov.ua

Фото o-b.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *