Сміляни активно створюють ОСББ

Усе більше мешканців міста стають ефективними власниками житла та створюють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Так, за підтримки управління житлово-комунального господарства по пров. Кооперативному, 2 проведено установчі збори і створено ОСББ «Міцна Оселя». Будинок складається всього із 8 квартир, в яких проживають люди пенсійного віку, але незважаючи на це співвласники будинку прийняли рішення про створення ОСББ.

Про це повідомляє Смілянська міська рада.

За словами голови правління Галини Василівни Горбенко, мешканці усвідомили, що не доцільно платити Жеку, не отримуючи взамін ніяких послуг, утримання будинку жителі проводять власними силами. Окрім того, ОСББ може отримати підтримку міської влади та взяти участь у Програмі підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Сміла на 2017-2020 роки, яка прийнята на засіданні сесії міської ради 23.12.2016 року, відповідну заявку новостворене ОСББ вже надіслало у міську раду.

Взявши приклад зі своїх сусідів, мешканці будинку по вул. Лобачевського, 3 створили ініціативну групу та готуються до проведення установчих зборів зі створення власного ОСББ.

Фото http://antikor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *