Бондаренко

Сміттєпереробний завод можна буде будувати тільки після схвалення черкасців, — Бондаренко

Проект вже презентували місцевій владі, екологам та громадським активістам. Планується, що під сміттєпереробний завод буде переобладнано цехи підприємства «Хімволокно», які стоять пусткою уже 10 років.

Меморандум про співпрацю підписали представники міської влади та компанія «ЕКО-БАІК». Згідно з його умовами компанія забов’язується використовувати екологічні технології, забезпечувати контроль за викидами в навколишнє середовище та впроваджувати соціальні програми для покращення екологічного стану у місті. Натомість влада Черкас гарантує надання сировини для роботи заводу упродовж 25 років.

Директор ТОВ «ЕКО-БАІК» Андрій Богоявленський повідомив:

«Ми зобов’язуємося впроваджувати низку соціальних програм, які навчать містян ставитися по-господарськи до відходів, і виведем Черкаси на новий рівень».

У свою чергу міський голова Анатолій Бондаренко наголосив: яким би інвестиційно привабливим для міста не був би проект, насамперед враховуватиметься громадська думка.

«Найважливішим є дозвіл громади. Тільки після громадських слухань ми перейдемо до більш детального вивчення техніко-економічних моментів і винесемо це питання на розгляд ради», — запевнив мер.

За матеріалами: progolovne.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *