Olympic_games

Сьогодні двох спортсменів із Черкащини проведуть на Олімпійські ігри

Сьогодні, 23 липня на Софіївській площі столиці відбудеться церемонія проводів Олімпійської збірної на Ігри XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, – інформує сайт НОК України.

До складу збірної увійшли двоє представників із Черкащини: Сергій Куліш та Наталія Золотухіна. Черкащанин Сергій Куліш боротиметься за Олімпійське «золото» у складі збірної зі стрільби кульової. Спортсменка ж з Уманщини Наталія Золотухіна на відкритому чемпіонаті Молдови виконала норматив на Ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро з метання молота і тим самим поповнила олімпійську компанію двох Ірин – Новожилової і Климець та увійшла до складу збірної України з легкої атлетики.

В урочистостях візьмуть участь перші особи держави, президент НОК України Сергій БУБКА, міністр молоді та спорту Ігор Жданов та члени Олімпійської збірної команди України, які представляють такі види спорту: бокс, боротьба, важка атлетика, велоспорт, веслування на байдарках та каное, вітрильний спорт, художня гімнастика, дзюдо, стрибки у воду, стрільба з лука, фехтування, легка атлетика, сучасне п’ятиборство, академічне веслування.

У програмі заходу:

18:00-19:00 – Концерт зірок шоу-бізнесу, презентація Олімпійської марки та мобільного додатку

19:30 – Покладання квітів загиблим учасникам АТО

З 19:35 – Хода Олімпійської збірної команди за маршрутом вул. Трьохсвятительська-Михайлівська площа-Софіївська площа

З 20:00 до 20:35– Офіційна церемонія проводів команди.

Джерело: procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *