Сьогодні у “Будівельнику” “Черкаські мавпи” зіграють із “Запоріжжям” (АНОНС)

Четвер, 15 лютого, 19:00. Черкаси. ПС “Будівельник”

«Черкаські Мавпи» – «Запоріжжя»

До поєдинку черкащани підходять із відмінним настроєм. Переможна серія команди Максима Міхельсона нараховує вже 4 матчі. Загалом у 2018 році черкащани поступилися лише одного разу, при цьому вигравши 7 поєдинків. У числі обіграних – чемпіон країни «Булівельник», лідер турніру – «Дніпро» та один із фаворитів змагань «Хімік».

Запоріжці подібними успіхами похвалитися не можуть, хоча свій останній матч теж виграли, перегравши «Миколаїв» 66:60. Хоч команда Валерія Плеханова зараз і займає останню сходинку в турнірній таблиці, недооцінювати її неварто. Зайвим доказом того є і нещодавно перемога над «Хіміком».

Тренерський досвід Плеханова, фірмова оборона запоріжців і майстерність окремих виконавців, зокрема найрезультативнішого гравця команди Олексія Щепкіна, – ось фактори, які можуть дозволити гостям попсувати нерви черкасцям.

Зазначимо, із «Запоріжжям» «Мавпи» в цьому чемпіонаті грали три рази, кожного разу здобувши перемогу. 83:58 – вдома, 71:77 і 72:87 – на виїзді.

До найближчого матчу черкащани підходять і повній бойовій готовності і без травмованих гравців. Хорошу результативність в останніх матчах демонструють Кобець та Кольченко, перетворюється в одного з лідерів Девіс.

Головний тренер «Черкаський мавп» Максим Міхельсон:

– Готуємося, як до звичайної гри. Не дивлячись на те, що команда «Запоріжжя» займає останню сходинку в турнірній таблиці, вона вирівняла та покращила свою гру. Тому особливо важливий момент – це не недооцінити суперника.

Текст “Черкаські мавпи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *