Соціальний проект, присвячений рятівникам, стартував у Черкасах

“Скажи їм дякую!” Така назва кидається в очі з десятка білбордів, які нещодавно з’явилися на вулицях Черкас. Адресовані вони представникам рятувальної служби, які вже скоро будуть відзначати своє професійне свято, – День рятівника.

Як пише “Про все” з посиланням на прес-службу обласного управління ДСНС, ідея цього соціального проекту виникла після пожежі на вулиці Смілянській, коли рятувальники змогли врятувати з житлового будинку малу дівчинку та провести оперативну евакуацію у безпечне місце кілька родин.

Тоді перелякана, проте щаслива мати, тримаючи на руках замурзану, але неушкоджену доньку, проводжаючи очами рятувальників сказала своїй малій, – “Донечко, скажи дядям дякую”.

Дійсно, дуже часто на завершення робіт із ліквідації наслідків різноманітних надзвичайних подій рятувальники чують від громадян слова подяки. Лише цього року у місті кількість врятованих Службою порятунку під час надзвичайних подій громадян перевищила 50 осіб. Звісно, за кожним випадком стоїть рятувальник. Не випадково, за проявлені мужність та героїзм 12 рятувальників черкаського гарнізону отримали нагороди та відзнаки. Але бачили б люди, як сяють очі у фахівців служби, коли вони чують від громадян щирі слова подяки.

Тоді й було вирішено, що соціальний проект має бути присвячений простим хлопцям у бойовому одязі, які своєю мужністю та самопожертвою довели, на них можна розраховувати і вони завжди поруч. До реалізації соціального проекту із такою оптимістичною назвою із задоволенням долучилися популярні в місті рекламні продакшн-студії, а також відомі фахівці фото- та відеосправи.

Побачивши на білбордах знайомі обличчя, засвітилися гордістю близькі та рідні рятувальників, – хто як не вони знають, що їхні чоловіки займаються важливою, відповідальною та необхідною справою.

Зупиніться на мить. Придивіться у ці прості, щирі обличчя. Вони серед вас, такі саме, стурбовані буденними проблемами, схвильовані життєвими справами. Вони завжди поруч. Тож, за нагоди, не забудьте привітати та подякувати знайомому рятувальникові за їхню працю, за нелегкий труд, за спокійну впевненість та професіоналізм, за ваш спокій, який вони охороняють сім днів на тиждень, двадцять чотири години на добу. Скажіть їм “Дякую!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *