Соціальні питання чорнобильців обговорили в Умані

Питання соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи обговорили під час виїзного семінару обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

У семінарі взяли участь представники районних та міських осередків громадської організації, заступник директора департаменту соціального захисту населення Олександр Павлюк, начальник управління соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер, представники місцевого відділу охорони здоров’я та інші.

Найбільше присутніх цікавили питання забезпечення чорнобильців ліками, санаторно-курортним лікуванням та житлом.

Заступник директора департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА – начальник управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Олександр Павлюк ознайомив присутніх зі станом справ стосовно виплат та реалізації заходів у сфері соціального захисту чорнобильців, медичного забезпечення. Також наголосив на необхідності тісної співпраці влади та громадських організацій в питанні контролю витрачання коштів та їх ефективного розподілу.

“За підтримки голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка та депутатського корпусу на останній сесії обласної ради виділено півтора мільйона гривень, – зауважив Олександр Павлюк. – Ці кошти спрямовані на забезпечення чорнобильців області безкоштовними медикаментами. Загальна сума виділених коштів на зазначену програму у цьому році становить більше 10 мільйонів гривень, і це найбільше за останні 5 років”.

Фото http://novadoba.com.ua/

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *