Соціальним установам Черкащинипрезентували інноваційний проект «Прозорий офіс»

Представникам соціальних установ Черкащини колеги з Вінниці презентували інноваційний проект «Прозорий офіс». Ідея його створення викликана нагальною необхідністю покращення якості адміністративних послуг та пошуком принципово нових підходів до вирішення питання оптимізації їх надання громадянам.

Про це іфнормує Черкаська ОДА.

“Найголовніше – впровадження низки інформаційних та телекомунікаційних технологій, – ділиться враженнями заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА – начальник управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Олександр Павлюк, – що забезпечує керівництво міської ради та працівників «Прозорого офісу» оперативною інформацією, необхідною для прийняття рішень та власне процесу управління”.

У роботі «Прозорого офісу» максимально застосовуються можливості сучасних інформаційних технологій – електронна система управління чергою, формування єдиних баз звернень, використання можливостей дистанційного доступу до інформації тощо. Проте унікальність цього проекту полягає не тільки в технічних, але й в організаційних рішеннях, адже «Прозорий офіс» покликаний створити максимально сприятливий для швидкого вирішення проблем громадян клімат, спростити процедури отримання необхідних документів, унеможливити будь-які корупційні дії з боку посадових осіб.

Впровадження таких «прозорих офісів» очікується у багатьох містах України, серед яких і Черкаси, подібні єдині офіси в нашій області вже діють в управліннях соціального захисту населення Придніпровського району та в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *