соцпрацівники

Соцпрацівників навчали доглядати за людьми з обмеженими можливостями

Основам довготривалого догляду за підопічними в будинках-інтернатах та терцентрах навчали медичний персонал цих закладів під час триденного семінару. Ініціатором такого заходу виступив благодійний фонд «Разом змінюємо світ», заручившись підтримкою Міністерства соціальної політики України.

Семінар проходив у приміщенні департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА та зібрав тих фахівців з Черкаської, Полтавської й Кіровоградської областей, які безпосередньо працюють із хронічно хворими, неповносправними та літніми людьми у соціальних установах.

Представники благодійного фонду надали слухачам семінару вичерпну інформацію щодо гігієни, догляду за лежачими хворими, способів переміщення таких хворих та підбору гігієнічних засобів.

– Спеціалісти інтернатних закладів мали можливість обмінятись досвідом, обговорити модель довгострокової опіки та почути про стандарти надання послуг у країнах Європи, – зауважив директор департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало, – а отже, тепер зможуть більш якісно та професійно здійснювати догляд за підопічними.

Усі слухачі семінару отримали сертифікати та методичні посібники з рекомендаціями стосовно довготривалого догляду за хворими.

Про це повідомили на сайті Черкаської ОДА.

Джерело: procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *