Співочий колектив Мокрокалигірської ОТГ став кращим в Україні

Першим місцем на Всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі «Золоті ключі» було оцінено успіхи народного аматорського фольклорного колективу «Надвечір’я» Мокрокалигірської громади.

– Колективу «Надвечір’я» – понад півстоліття, дехто з учасників у ньому усе життя і пам’ятає, як перші репетиції проходили у приміщенні старої церкви, – розповідає Тетяна Говрас, керівник колективу та керівник центру творчості і дозвілля Мокрокалигірської сільської ради. –  А сьогодні наші талановиті жінки щороку здобувають творчі перемоги на всеукраїнських фестивалях і конкурсах. Голова громади Вікторія Пипа постійно знаходить спонсорів, аби ми могли виїжджати на такі творчі події – і  доводити всім, що саме на Черкащині живуть найталановитіші люди.  Наша переможна поїздка на «Золоті ключі» вдалася завдяки допомозі директора ТОВ “Сиророб” Олег Смирнова, якому ми дуже вдячні.

За словами Тетяни Говрас, перемогу «Надвечір’я» здобував серед  учасників із 11 областей. Перемогу доводилось виборювати у потужних обласних колективів – лише один з них також представляв громаду. Крім кубку і диплому 1 ступеня, «Надвечір’я» отримало запрошення взяти участь у Фестивалі  Сорочинської ярмарки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *