Співробітники і клієнти ПриватБанку провели на Черкащині суботник (ФОТО)

У ході суботника очистили від сміття найпопулярніші серед містян парки, сквери, набережні та зони відпочинку.
Про це повідомляє прес-центр ПриватБанку.
– Банкіри з радістю виходять на суботник, збираються великим колективом, залучають свої сім’ї та беруть із собою дітей. Ми прибираємо територію від Долини Троянд до парку 50-річчя, тому що хочемо, щоб наше місто було чистим і кожного року будемо це робити, – каже Сергій Литвин, керівник Департаменту розвитку РП «ПриватБанку» Черкаської області. – Ми залучаємо всіх жителів міста Черкаси до такої акції, адже кожного року ми повідомляємо  про це  наших клієнтів та містян у ЗМІ, терміналах, банкоматах. 

Вийшли на суботник працівники ПриватБанку не лише в Черкасах, а по всій області: Умані, Каневі, Смілі, Городищі, Монастирищі та інших райцентрах. Більше 30 команд, близько 400 співробітників у районах долучилися до суботника. Не вийшли лише ті, хто займався операційним обслуговуванням клієнтів.

На боротьбу зі сміттям банкіри вийшли цілими сімейними підрядами, прививаючи любов до чистоти ще й підростаючому поколінню.

– У ПриватБанку сьогодні суботник і я прийшов допомагати мамі – каже 4-річний Дмитрик. –  Будемо прибирати сміття разом із усіма. А дорослим хочу сказати, що смітити – це не гарно.blank

Такі суботники працівники «ПриватБанку» проводять у місті щороку. Вони не лише згуртовують колектив, але й роблять Черкаси чистішими, кажуть банкіри. До толоки долучались не лише банкіри, а й клієнти та партнери банку. Разом вони назбирали майже півтисячі мішків сміття.

– Не перший рік уже тут працівники банку прибирають. Коли вони пройдуть, то набагато чистіше стає. Я звик у цьому районі кожні вихідні з собакою прогулюватися, тут трава росте, дуже гарно, – розповідає черкащанин Вадим Іванович Волчановський, який із собакою Даною вийшов на ранкову прогулянку.

Працівники банку дякують міській владі за підтримку ініціативи та за надання транспорту для вивезення сміття.

Фото “ПриватБанку”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *